Kurumsal

Elka Otomotiv

Firmamız Mercedes, Man, Dorse Ekipmanları konusunda uzman olup, bu araçlarda kullanılan her türlü orjinal ve yerli yedek parçaları müşterilerine temin tedarik etmektedir. Ayrıca Mutlu Akü Bayiliği ve her türlü Servis, Kademe, Şantiye ve Ağır İş Sanayilerinde kullanılan Hırdavat Malzemeleri ile otomotiv sektörüne farklılık yaratmaktadır.


Elka Otomotiv 2015 yılında İstanbul Merkezli olarak Otomotiv sektöründe hizmete başlamıştır. Her geçen gün geniş ürün yelpazesiyle stoklarını güçlendirmektedir. Hizmet ve kaliteden asla ödün vermeyen firmamız kısa zamanda büyük işler yaparak sektörün öncü firmaları arasında yerini almıştır.

2018  Yılı itibariyle Dolapdere Sanayi Sitesinde 300 m2, Şube;  Arnavutköy Bolluca Merkezde 250 m2 Olarak   Firmamız  Tüm Türkiye ye Mercedes, Man, Dorse Ekipmanları  için yedek parça temini sağlamaktadır. Hırdavat çeşit ve stoğumuzlada her bölgeye hizmet vermektedir. Akü konusunda uzmanlaşmış kadromuz, servis ağıyla yol yardım hizmetini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Ağır Vasıta sektöründe aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Bizim farkımız ürün yelpazemizdir.